Naujausi automobiliai „Mini“

Nors praeityje, kurį laiką „Mini“ automobiliai labiau siejosi su ekonomine klase, tačiau šiandieną toks požiūris ženkliai pasikeitė. Tam įtakos tikriausiai turėjo tai, kad BMW, įsigijusi „Rover Group“, kuri gamino ir „Mini“, užsibrėžė tikslą, jog šie nauji automobiliai taptų išskirtiniais.

Pristatysime keletą šiuolaikiškų šio prekės ženklo transporto priemonių modelių.

1. Trijų durų „Mini“

Tai kelių versijų „Mini Cooper“: elektrinis „Mini Cooper SE“ ir benzininis „Cooper“. Elektromobiliai gali įveikti 230 km atstumą pilnu įkrovimu, tai išskirtinis miesto automobilis, neteršiantis aplinkos.

Benzinu varoma, 136 AG „Cooper“ – nedidelė, tačiau žavinga transporto priemonė. Naujus automobilius „Mini“ galima užsakyti „Krasta Auto“ salonuose.

2. Penkių durų „Mini“

Šie „Mini“ šiek tiek didesni, todėl šeimai gali būti puikus pasirinkimas. Važiuojant savaitgalio atostogų vietos užteks ne tik žmonėms, bet ir daiktams. Automobilis išsiskiria geromis aerodinamikos savybėmis, išskirtinio dizaino priekiu. Jis turi skaitmeninį prietaisų skydelį, kuriame be įprastų rodiklių yra ir navigacija, taip pat turi parkavimo asistentą.

3. „Mini“ kabrioletas

Nauji automobiliai „Mini“ įkūnija visas vairuotojų svajones. Mažesni modeliai puikiai tinka ekstravagantiškoms moterims, penkių durelių „Mini“ pritaikytas šeimai, elektriniai – galvojantiems apie ateitį, o galingasis „John Cooper“ – veržliam ir energijos nestokojančiam vairuotojui. Ir žinoma, kabrioletas! Tai automobilis, skirtas karštiems, nuotykių ištroškusiems žmonėms.

4. Elektrinis „Mini“

„Mini Cooper SE“ tai visiškai elektra varomas automobilis. Jo 36,6 kWh baterija sumontuota dugne, todėl elektromobilis stabilesnis ir geriau valdomas posūkiuose. Jis nuvažiuoja 225-235 km/h, o 80 % baterija įkraunama per 35 minutes. Tokių savybių pilnai užtenka važinėtis mieste ir užmiestyje.

5. Nauji automobiliai „Mini Countrymen“, „Mini John Cooper Works“

„Countrymen“ modelis tai puikiomis savybėmis pasižymintis visureigis. Jis galingas ir patrauklus. 4 varomi ratai gali įveikti įvairiausią kelio dangą.

„John Cooper“ išsiskiria dar didesniu greičiu ir galia. 100 km per valandą jis gali pasiekti per 5,1 sekundės, variklio galia 306 AG, sukimo momentas 450 NM.

Visus naujus automobilius „Mini“ galima išbandyti „Krasta Auto“ salonuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *