Medinės durys Pinterest tinkle

Balti laiptaiVis labiau populiarėjančio medines durys namuose atsiranda skirtingais keliais, ir pasitarnauja skirtingų interjerų ar fasadų kūrimui. Ne paslaptis, kad nemažai mados tendencijų šiais laikais diktuoja toks socialinis tinklas kaip Pinterest. Tad pažvelkime, kokių įdomių dalykų galima rasti šiame tinkle, susijusių su medinėmis durimis. Galbūt tai įvardinsime ir kaip tam tikras tendencijas.

Dvigubos medinės durys

Šios durys populiarios tradicinėse Dzūkijos sodybose, kai kuriose senose Aukštaitijos vietose, būdingos Rytų Prūsijai, taip pat anglosaksų palikimu vadintinose vietovėse. Jos atsiranda ir šiais laikais, ypač vietose ir vietovėse, kur žmonėms rūpi etnografija. Kartais teisinga mąstyti taip: kam išradinėti per naują dviratį, jeigu galima gauti jau dabar geriausią kada nors išrastą? Taip yra ir su dvigubomis medinėmis durimis, kurios kadaise buvo senas populiarus dalykas, o dabar tapęs relikvija. Jas galima pagaminti naujas, tačiau su senoviniu prieskoniu, ir tai gali būti vienas gražiausių dalykų. Jeigu jūsų namų fasadui tai gali tikti, būtinai pasidarykite tokias dvigubas duris. Aišku, jos naudojamos yra iš lauko pusės, dar gali būti naudojamos ir viduje iš verandos į vidų. Tačiau ne tarp kambarių. Šiuolaikinės technologijos tokias duris leis padaryti sandarias bei užtikrinančias šilumos sandarumą namuose.

Nauja tendencija – stumdomos medinės durys

Kuriant kompaktiškus interjerus, ypatingai būdingus didmiesčiams, kur brangus gyvenamasis plotas, galima dėtis stumdomas medines duris. Jos gali jūsų namus labai papuošti, ir drauge sutaupyti vietos. Tačiau reikėtų rinktis kokybiškas medines, galbūt iš lentų padarytas autentiškas duris, o ne negražią medinę plokštę. Drožlių plokštė yra pigus dalykas, ir visi tą puikiai jaučia.

Šarvuotos medinės durys

Nereikia galvoti, kad medis yra silpna konstrukcija ir nesaugu tokias duris dėti išorėje. Medinės durys, kaip ir iš kitų medžiagų, gali būti labai puikiai panaudojamos ir gerai tikti jūsų namams. Jos tiesiog turi būti parinktos šarvuotos, ir su tokiomis durimis nebijosite būti namuose net ir nesaugiausioje kaimynystėje.

Baltos medžio durys

Žinoma, pats populiariausias interjeras vis dar yra baltas. Nes jis nekenksmingas ir visada teigiamas. Baltos medžio durys – saugus, klasikinis ir gražus pasirinkimas kiekvieniems namams. Jeigu ir jūs tokį pasirinksite, turėsite iš tiesų gražius namus, su gražiomis durimis. Tokios durys nebrangios, tinka namams viduje. Vidiniai kambariai tikrai gali būti padaryti su baltomis medžio durimis, itin tiks erdvėms, kur per mažai šviesos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *