Lėktuvų bilietai – ar žinote, kad papildomos laiko investicijos gali sumažinti skrydžių kainą iki kelių kartų?

Žmonės yra linkę manyti, kad kelionės kainuoja beatodairiškai daug. Tiesą sakant, tikriausiai dauguma pažįstate asmenų, kurie nuolatos skundžiasi, kaip keliauti brangu, kaip niekad nepavyksta susitaupyti papildomų lėšų poilsiui, o juo labiau – pakeisti asmeninės aplinkos ir atitrūkti nuo problemų. Dar baisiau yra tuomet, kai žmonės pradeda pavydėti tiems, kurie nuolat keliauja. Manome, kad tokios situacijos nutinka tuomet, kai žmonės gaili asmeninio laiko ir pastangų – kitaip sakant, pradeda tingėti ir nesistengia ieškoti alternatyvų, kuriomis lėktuvų bilietai gali būti gerokai pigesni.

Keliauju lėktuvuTaigi, tas pasakymas, kad keliauti galima pigiai – tikrai egzistuoja. Kaip ir buvome užsiminę straipsnio įvade, įprastai viskas priklauso nuo to, kaip tinkamai pasiruošite kelionei, kokie lankstūs būsite, bei, žinoma, kur planuosite nuvykti. Kaip pagrindinė taisyklė, kelionės po Europą, ypač į pagrindinius miestus, kainuoja gerokai mažiau, nei į nišines vietas – ar vietas, kurios esą kitose žemynuose. Nors, tiesą sakant, būtų galima pastebėti ir tai, kad dauguma skrydžių bendrovių stengiasi, jog lėktuvų bilietai būtų lengviau įperkami ir tiems, kurie planuotų nuvykti tolėliau. Tai galima pamatyti ir iš statistikos departamento duomenų, kurie pateikia oro bendrovių kainų palyginimus.

Atsižvelgiant į pagrindinę mūsų straipsnio temą, esame it susitarę ir teigiame, jog lėktuvų bilietai gali būti ir neįtikėtinai pigūs. Ką turime omenyje, kalbant EUR išraiška? Asmenine patirtimi remiantis, nuskristi į Danijos sostinę – Kopenhagą – gali kainuoti nei daug, nei mažai, tai yra du eurus. Aišku, tai kai kuriems gali skambėti beprotiškai, daug kas gali netikėti tokiomis mintimis ir rezultatais, tačiau, kaip ir sako lietuvių patarlė – tie, kas ieško, kas yra linkę įdėti pastangų, tie ir randa. Būtent mūsų pateikiamas pavyzdys tai idealizuoja.

Minėjome apie tai, kad žmonės privalo būti lankstūs. Kitaip tariant, turite būti pasiruošę taikstytis prie skrydžių bendrovių pasiūlymų, o ne jiems kelti asmeninius įnorius ir lūkesčius. Pigiausi lėktuvų bilietai, pavyzdžiui, kainuoja, jeigu planuojate vykti paprastą darbo dieną. Akivaizdu, kad daugumai tai gali būti itin nepatogu, tai gali sukelti papildomų problemų, tačiau, jeigu lyginsime dienas, pavyzdžiui ilgojo savaitgalio, ir paprastų darbo dienų – lėktuvų bilietai gali kainuoti ir tris, keturis kartus pigiau.

Taigi, lėktuvų bilietai pastaruoju metu kainuoja itin mažai. Tad investuokite asmeninį laiką, įdėkite pastangų ir pasieksite puikių rezultatų, mielieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *