Leiskitės į įspūdingą kelionę į Armėniją kartu su Ingrida Tours

Pasiruoškite nepaprastai kelionei į Armėniją, kur senovės tradicijos harmoningai dera su kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais ir šiltu vietinių svetingumu. Tikime, kad neišdildomą pėdsaką jūsų širdyje paliks turtinga senovės istorija, šalies gamtos paminklai, unikali architektūra ir spalvinga kultūra! Kviečiame kartu su Ingrida Tours leistis į nepamirštamą kelionę į Armėniją – į vietą, kur susitinka praeitis ir dabartis!

Keliones i uzbekistanaKelionėje į Armėniją pirmiausia leisimės į pažintį su sostine Jerevanu, kuri yra tituluojama kaip vienas seniausių pasaulio miestų. Nors ir vienas iš seniausių, tačiau pagardintas modernumo prieskoniais, todėl pasiruoškite būti pakerėti tarpusavyje derančiomis senovės tradicijomis ir šiuolaikiniu miesto žavesiu! Pamatysime įvairius miesto architektūros stebuklus, įskaitant ir miestą garsinančius rausvų plytų pastatus, taip pat aplankysime Cafesjiano modernaus meno centrą, Kaskadų kompleksą bei Matenadarano biblioteką, kurioje saugomi senoviniai rankraščiai, liudijantys Armėnijos istoriją.

Į kiekvieną kelionės į Armėniją programą privaloma įrašyti apsilankymus senoviniuose vienuolynuose ir šventų vietų tyrinėjimą. Užtikriname, kad keliaudami su mumis tai būtinai įvykdysite! Tai yra labai svarbu dėl to, nes Armėnija yra pirmoji pasaulio valstybė, priėmusi krikščionybę, todėl šalyje išties gausu tai liudijančių faktų. Keliausime į Khor Virap vienuolyną, kur pajusite, kaip jūsų kūną užpildo ypatinga šventos vietos energija ir ramybė. Iš šios vietos taip pat galėsite grožėtis nuostabiu Ararato kalno vaizdu, kuris yra laikomas Armėnijos vizitine kortele! Neaplenksime ir Noravanko vienuolyno, stūksančio vaizdingų uolų apsuptyje, kur jūsų akims dar kartą įteiksime architektūros ir gamtos grožio derinį vienoje vietoje!

Ne mažiau kvapą gniaužia ir Armėnijos kraštovaizdžiai. Aplankysime Sevano ežerą, vieną aukščiausiai virš jūros lygio tyvuliuojantį vandens telkinį pasaulyje, ir pasimėgausime jo krištolo skaidrumo vandeniu bei jį supančiais didingais kalnais. Taip pat pasivaikščiosime žaliuojančiuose Diližano miškuose, dažnai vadinamuose Armėnijos "mažąja Šveicarija", ir užsuksime į Haghartsino vienuolyną, kur jus pasitiks gamtos ir viduramžių architektūros sąskambis.

Užtikriname, kad kelionės į Armėniją metu jūsų skonio receptoriai patirs geriausius kulinarinius potyrius. Į kelionės planą įtraukėme ir autentiškos armėnų virtuvės skonius, kur jūsų lauks

įvairūs tradiciniai patiekalai ir visame pasaulyje pripažinti vynai. Armėnijos gastronomijos kūriniai maloniai pakutens jūsų skonio receptorius, ir tai, garantuojame, paliks neišdildomą įspūdį!

Atraskite paslėptus Armėnijos lobius nepaprastoje odisėjoje kartu su Ingrida Tours! Pasinerkite į armėnų kultūros lobyną, kuriame tradicijos išlaikomos su pasididžiavimu, o žmonių svetingumas apgaubia jus kiekviename žingsnyje! Leiskitės užburiami gyvybingos senovinių tradicijų ir šiuolaikinių stebuklų sintezės, kur kiekvienas padėtas žingsnis atskleidžia vis naują šios žavingos šalies skyrių.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsisakyti nepamirštamą kelionę, apsilankykite šiame puslapyje: Kelionės į Armėniją.

Iki pasimatymo kelionėje į Armėniją!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *