Kuo skiriasi kvepalai nuo tualetinio vandens?

Taigi, po ilgų paieškų pagaliau išsirinkote sau patinkantį kvepalų aromatą? Bet galbūt susidūrėte su kita problema, nežinote, ar pasirinkti kvepalus (EDP), ar tualetinį vandenį (EDT)? Šiame straipsnyje pamėginsiu paaiškinti, kuo skiriasi šie du kvepalų tipai, kad nekiltų daugiau dvejonių ir galėtumėte pasirinkti jau pilnai sau patinkančius kvepalus.

Kvepalų ir tualetinio vandens pagrindiniai skirtumai. Kvepalų specialistai teigia, kad pagrindinis skirtumas tarp šių kvepalų tipų yra pats kvapo intensyvumas. Paprastai kvepalų kvapas yra stipresnis ir išsilaiko kur kas ilgiau. Vienintelis didžiausias skirtumas tarp kvepalų ir tualetinio vandens yra aliejų bei kitų ingredientų sumaišytų su alkoholiu koncentracija.

Pagrindiniai kvepalų tipai. Iš esmės yra penki esminiai kvepalų tipai: Eau fraiche, Eau de cologne, Eau de toilette, Eau de parfum, Parfum.

  • KvepalaiEau fraiche yra lengviausia kvapo koncentracija. Naftos koncentracija tokiuose kvepaluose yra nuo 1 iki 3 procentų. Taip pat, dėl mažos alkoholio koncentracijos ir didelio vandens kiekio, tokie kvepalai yra labai geras pasirinkimas jautriai odai. Dažnai šie kvepalai pasirenkami ir naudojami po skutimosi.

  • Eau de cologne yra nuo dviejų iki keturių procentų aliejų, kurie paprastai išgaruoja per valandą ar dvi. Tai yra pigesnio varianto kvepalai.

  • Eau de toilette ir yra tualetinis vanduo, kuris paprastai turi nuo 5 iki 15 procentų aliejaus koncentracijos ir jų intensyvumas trunka maždaug tris valandas. Tai yra vienas iš populiariausių kvepalų pasirinkimo variantų, nes jis ilgai išlieka ir turi mažesnę kainą nei EDP ar parfum.

  • Eau de parfum turi net nuo 15 iki 20 procentų aliejų ir jo išsilaikymo laikas yra iki 5 valandų, kartais ir daugiau. Tai yra dar vienas populiariausių kvepalų pasirinkimų. Dauguma kvapų bus EDP ir EDT variantai.

  • Parfum tai yra gryni kvepalai arba paprastai tariant kvepalai, turi didžiausios koncentracijos kvapą. Tokiuose kvepaluose yra nuo 20 iki 40 procentų aliejaus ir jų intensyvumas gali trukti nuo šešių iki aštuonių valandų. Tokie kvepalai yra puikus pasirinkimas ir jautriai odai, nes juose yra maža alkoholio koncentracija, todėl jie mažiau išsausina odą.

Kodėl skiriasi šių kvepalų kainą? Kaip jau supratote, tualetiniame vandenyje yra mažesnė aliejaus koncentracija, kas ir sudaro didžiausią kvepalų kainą. Todėl tokių kvepalų kainos paprastai yra daug mažesnės nei įprastų kvepalų. Taip pat pastebima, kad tualetiniam vandeniui, dažniau yra taikomos įvairios kvepalų akcijos, nei įprastoms kvepalų rūšims. Tiesiog atminkite, kad EDP yra stipresni, nei EDT.

Taigi, galutinai viską apibendrinus, turėtų būti aišku, kad tualetinis vanduo yra mažesnės aliejų ir kitų ingredientų koncentracijos vanduo, kurio kvapo intensyvumas mažesnis ir išsilaikymo laikas yra trumpesnis, nei įprastų kvepalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *