Kitoks pasimatymas: ką nuveikti su antrąja puse?

Pagal etiketo taisykles, tai merginos turėtų pasirinkti vietą pasimatymui. Vis dėlto, šiuolaikiniame pasaulyje mažai žmonių tai prisimena ir tuo vadovaujasi, todėl dažniausiai vaikinas sprendžia, kur eiti ir ką nuveikti drauge. Taigi, kaip įdomiai praleisti pasimatymą, kad būtų įdomu, smagu ir nepamirštama?

Vakarienės

Tinkamos vietos pasirinkimas yra jau pusė sėkmingo pasimatymo. Tam yra daug variantų, tačiau tikrai visi pritars, kad bene populiariausi variantai – kavinė/restoranas ir kinas. Iš tiesų, degustacijos Klaipėdoje – įdomi pasimatymo idėja, kurią verta išbandyti. Todėl pamirškite paprastus pasisėdėjimus picerijose.

Degustracijos klaipedojeKiekvienas žmogus, eidamas į pasimatymą, svajoja, kad jis būtų kitoks nei visi buvę ir taptų pačiu geriausiu, tad vakarienė Klaipėdoje, kai esate iš kito miesto – labai romantiška. Jau pati kelionė suteikia žavesio, o ką jau kalbėti apie tai, ką galima nuveikti uostamiestyje. Tiesa, vakarienė Klaipėdoje – puikus pasimatymas net jei ir esate klaipėdiečiai. Tačiau tokiu atveju, restoraną reikėtų išsirinkti tokį, kuriame dar nesate buvę.

Geriausios vietos pasimatymams

  • Ant stogo. Tai – nelengva užduotis, nes reikia rasti saugų būdą atsidurti ant stogo, o taip pat ir saugiai ant jo vaikščioti bei romantiškai leisti laiką. Vis dėlto, tai išties unikalus pasimatymas, kurio metu jums atsivers gražiausia jūsų miesto panorama, o šalia bus jums brangus asmuo.

  • Pramogų parkas. Tai gali būti tiek laipiojimo parkas, toks kaip „Uno“ arba vandens pramogų parkas, pavyzdžiui, „Vichy“. Abu variantai labai smagūs ir suteikiantys daug juoko. Tačiau šie du parkai suteikia skirtingas patirtis, todėl pirmiau reikėtų nuspręsti, kokio pasimatymo norite: aktyvaus ar atpalaiduojančio.

  • Kelionė automobiliu. Kaip jau minėta, įdomi kelionė būtų vykti prie jūros, tačiau tikrai galima sugalvoti ir kitokių maršrutų. Pavyzdžiui, galite vykti į sostinę, jei gyvenate kitur, taip pat galite susidėlioti lankytinų vietų sąrašą ir aplankyti viską pakeliui. Tuo pačiu kiekvieną punktą užfiksuojant asmenuke.

  • Šokių pamoka. Jums nebūtina užsirašyti į konkretų šokių būrelį, nes daugelyje miestų vyksta šokių vakarai po atviru dangumi. Jums tereikia sužinoti, kur būtent tokios pamokos rengiamos ir tuomet – ten nukeliauti apsiavus patogiais bateliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *