Kiek kainuoja Seo paslaugos?

Seo paslaugos garsėja dėl brangių kainų, todėl kai kurie verslininkai negalvoja apie internetinės svetainės optimizavimą. Reikia pripažinti, kainos brangios, tačiau tai ne vien dėl to, jog specialistai nori užsidirbti. Internetinės svetainės poziciją palaikyti kainuoja brangiai dėl konkurencijos, ką jau kalbėti apie jos iškėlimą. Kartais klientai tikisi, jog bus pasiūlyta nebrangi suma ir už šią sumą specialistai dirbs metus ar daugiau, jog ne tik iškeltų internetinę svetainę, bet ir ją palaikytų aukštose pozicijose. Internetinės svetainės iškėlimas brangus, išlaikymas aukštose pozicijose kainuoja nepigiai. Ką tai reiškia? Reikia turėti realių lūkesčių ir negaišinti specialistų. Tie, kurie turi nedidelį biudžetą, turėtų rinktis nedaug raktažodžių arba kitą reklamos būdą, po kurio laiko galima pasirinkti daugiau raktažodžių ir pritraukti lankytojus, kurie pirkti prekes ir leis uždirbti. Seo paslaugos kainuoja skirtingai:

● 200 eurų daugeliui nemaži pinigai, tuo labiau, kai juos reikia mokėti per mėnesį. Visgi, Seo pasaulyje tai nedidelis biudžetas, kurio užtenka vos keliems raktažodžiams, kurie ne itin konkurencingi. Suma nedidelė. Pigiai kainuoja internetinės svetainės optimizavimas, kai pasirenkami nekonkurencingi raktažodžiai. Kartais sumos gali neužtekti net ir vienam raktažodžiui. Konkurencingi raktažodžiai brangūs, todėl svarbu žinoti, jog kartais biudžetas turi prasidėti nuo 400 eurų. Specialistai gali pasiūlyti pigesnes kainas už paslaugas, tačiau tai nebūtinai reiškia, jog paslaugos bus naudingos. Seo specialistai nesiūlo pigių sumų už paslaugas, kadangi žino, kiek kainuoja iškelti internetinę svetainę. Brangiau mokėti už paslaugas kartais apsimoka, kadangi iškelta internetinė svetainė parduoda daugiau prekių. Nepatyręs specialistas nežino, kiek kainuoja iškelti internetinę svetainę, todėl gali pasiūlyti pigesnę kainą, tačiau kas iš to, jeigu jis nesuteiks naudos. Biudžetą rinktis reikia atidžiai, jog būtų galima iškelti internetinę svetainę ir sutaupyti. Seo specialistai kartais siūlo pigias kainas, tačiau svarbu pasidomėti kainomis, jog būtų galima mokėti pigiau. Pasidomėti svarbu.

● 500 eurų daug, tačiau Seo srityje suma ne itin didelė. Kartais tokios sumos užtenka, jog būtų iškelti nekonkurencingi raktažodžiai, kurių kiekis gali būti nemažas. Biudžetas svarbus. Apsimoka skirti didesnį biudžetą, jog būtų galima iškelti daugiau raktažodžių ir pritraukti kuo daugiau lankytojų.

● 1 000 eurų užtenka tam, jog būtų iškelta nemažai raktažodžių, kurie konkurencingi.

● 2 000 eurų ir brangiau pakankamai didelė suma, jog būtų galima iškelti konkurencingus raktažodžius užsienyje.

Naudinga pasidomėti kainomis, jog būtų galima suprasti, kokį biudžetą skirti. Seo specialistai nesiūlo pigių kainų, todėl reikia nusiteikti, kad reikės brangiai mokėti. Apsimoka sutaupyti. Internete nurodyti kontaktai, todėl galima susisiekti ir rasti pigesnes kainas. Pigiai mokėti už paslaugas apsimoka, todėl naudinga pasidomėti ir mokėti pigiau. Internete specialistai nurodo kainas, tačiau jos netikslios. Situacijos skirtingos, todėl sudėtinga pasakyti, kiek kainuos internetinės svetainės iškėlimas. Pasidomėti kainomis svarbu, jog būtų galima sutaupyti ir rasti tai, kas reikalinga. Tinklalapį iškelti pigiai nepavyks, todėl svarbu nusiteikti, jog reikės skirti daug pinigų. Pigiai galima iškelti tuomet, kai internetinė svetainė reikalinga tam, jog klientai ją rastų nedideliame mieste.

Apie SEO, kas tai yra plačiau skaitykite čia.

Apie SEM skaitykite šiame straipsnyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *