Kiek kainuoja pasveikinti žmoną metinių proga?

Gėlės ŠiauliuoseApsidairę https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-siauliuose pamatysite, kad yra tikrai labai daug nuostabių gėlių, kurias galima užsakyti mylimiems žmonėms įvairiomis progomis. Tačiau kiek iš tiesų kainuoja pasveikinti, kad ir žmoną, vestuvių metinių proga? Pirmiausia – tą laiką, kurį skirsite šiam ritualui. Taip pat prisiminsite visa tai, prisiminsite, kad yra tokia šventė. O tuomet ir padarysite, kas reikalinga. Tada jau pirkinių sumos galės būti skirtingos.

Kiek kainuoja gėlės

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, kaip gėles įteiksite. Tai gal bus ir geliu pristatymas Vilniuje ar kitame mieste per kurjerį. Galbūt įteiksite puokštę tiesiog ranka žmonai, ir bus gerai. O gal gėles pristatys visas artistų cirkas su specialiais pasirodymais. Visa tai nulems, kiek kainuos pristatymas. Na o pačios gėlės – jų kaina taip pat priklausys nuo pasirinkimo. Galima ir žiedelį už eurą surasti, ir puokštelę už penkis, ir gėles dėžutėje už keliolika eurų, ar galbūt įteikti didžiulę keliasdešimt rožių puokštę, kuri kainuos dar daugiau. Svarbiausia yra parodytas dėmesys, jeigu jį rodote retai. Na o jeigu savo damą esate pripratinę prie nuolatos dovanojamų gėlių, tai galbūt jų reikės parūpinti ir brangesnių, ir įspūdingesnių.

Kiek kainuoja saldumynai

Ką pridėti prie gėlių? Kiekvienas vyras žino geriausiai, juk tai savai žmonai perka tas gėles, dovanas ir siunčia sveikinimus. Tačiau paprastas ir galbūt klasikinis sprendimas – tai prie gėlių pridedami saldumynai. Tinka elegantiška ir graži saldainių dėžutė, visų pamėgti proginiai Raffaelo, Geisha, kiti saldainiai. Taip pat ir tokie gardumynai kaip skanūs proginiai sausainiai, šokoladai. O galbūt net specifiniai atskiru būdu pagaminti forminiai saldumynai. Tortas irgi geras pasirinkimas. Žinoma, jeigu jūsų dama kaip tik trečia diena laikosi dietos, gal ir reikėtų ją palaikyti ir vietoje saldumynų padovanoti butelį raudono vyno, ar putojančio šampano, o galbūt saldų vaisių krepšelį.

Dovanos: savaitgalis kartu su išvyka

Jeigu šventė yra judviejų, galima dovanoti tokias dovanas, kurios jums abiems suteiktų įdomų ir malonų laisvalaikį. Tarkime, tai gali būti savaitgalio išvyka į SPA, į jaukų viešbutį prie jūros, ar kažkokį kitą panašų dalyką. Nedidelė savaitgalio kelionė su gerais patogumais visgi kainuos bent pora šimtų eurų, tačiau tai dovana, kuri tikrai labai pradžiugins.

Dovanos: papuošalai ar kita

Kitos dovanos, kuriomis galbūt bandysite papirkti mylimosios širdį: tai gražūs papuošalai, laikrodžiai, brangios rankinės ar kiti pirkiniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *