Kas svarbu plaukų priežiūros rutinoje?

Odos priežiūros rutina yra visiems savaime suprantamas dalykas – grožio ritualai, priemonės odai yra puikiai atsirenkamos pagal odos tipą ir naudojamos pagal atsirandančias problemas, kurias reikia išspręsti. Plaukams taip pat reikalinga rutina, kuri susikuriama pagal savo poreikius ir turimus plaukus. Be abejonės, reikalingos ir kokybiškos priemonės, todėl dažnai verta pradėti galvoti kokius ingredientus labiausiai vertina plaukai. Keune produkcija yra viena geriausių plaukų priežiūros priemonių srityje, todėl jei dar nepavyko atrasti sau tinkamų priemonių, labai rekomenduojama išbandyti tai, kas pritaikyta turimam plaukų tipui. Dažniausiai plaukų priežiūros rutiną sudaro šampūnas, kondicionierius, plaukų kaukė ir plaukų galų serumas. To pakanka palaikyti gerą plaukų būklę, jei naudojamos kokybiškos priemonės.

Kartais plaukai gali turėti problemų, o kai kuriais atvejais ir galvos oda gali būti gana jautri, neprisiderinanti prie bet kokių naudojamų produktų. Tokiais atvejais kartais naudojamos ampulės ir visokios kitokios papildomos plaukų priemonės. Jų dažnai nereikia, tad jeigu plaukų būklė yra gana normali, tiesiog skundžiamasi sausėjimu, greitu riebalavimusi, verta pasitikrinti ar tikrai naudojami geri produktai. Sausiems plaukams puikiai tiks drėkinantys Keune šampūnai, o riebių šaknų problemą išspręsti gali ir giliai valančios priemonės, kurias Keune gamina geresniam galvos skalpo plovimui, kad būtų pašalinami visi nešvarumai ir naudojamų priemonių likučiai.

Deja, kartais rutinoje atsiranda ne itin naudingų veiksmų, kurie blogina plauko būkle. Puiku, jei lentynoje jau džiugina Keune produktai, tačiau ar joje taip pat yra nuolat naudojamos plaukų tiesinimo ar garbanojimo žnyplės? Tokie dalykai rutinoje gali labai sugadinti plaukus, ypač jei yra naudojami kasdien. Karštas plaukų formavimo žnyples rekomenduojama naudoti tik išimtiniais atvejais, tam tikromis progomis. Jokiais būdais nereikėtų alinti plaukų tiesiog kasdien. Tokiu atveju jokios naujos priemonės neišgelbės plaukų nuo žvilgesio praradimo ir sausėjimo.

Plaunant plaukus ir galvos odą labai dažnai susiduriama su rankšluosčiu, kuris sugeria perteklinį vandenį. Tačiau labai dažnai moterys juo trina plaukus, jog šie greičiau išdžiūtų – tai dar vienas blogas įprotis kenkiantis plauko struktūrai, dėl ko jis gali būti lengvai pažeistas. Tokie veiksmai turėtų būti išbraukti iš rutinos – geriau ilgiau pabūti su rankšluosčių ant galvos, kol visa drėgmė susigers nei trinti juo plaukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *