Kaip suprasti, kad jus seka?

Jeigu norite sužinoti, ar jus seka, reikia būti budriems. Bandyti suprasti, ar yra naudojama kokia nors sekimo iranga, ir ar yra asmenų, kurie įtartinai maišosi jūsų kasdienybėje pastaruoju metu. Štai į ką vertėtų reaguoti, norint atskirti, ar jūs esate sekami.

Jaučiate traškėjimą, prieš pradedant pokalbį telefonu

ProfesionalaiVisų pirma, gali būti, kad jausite, jog prieš jus yra nukreipta pasiklausymo iranga, kuomet šiek tiek pasikeis jūsų telefoniniai pokalbiai. Tikrai nebus taip, kad jums kalbant telefonu jausite kažkieno papildomą kvėpavimą ar kosėjimą. Tačiau gali būti, kad po sujungimo bus papildomas traškėjimas, galbūt kažkoks ūžesys, švilpesys. Tai gali būti indeksas, jog šiuo metu prie jūsų pokalbio tam tikromis bangomis yra prijungta pasiklausymo įranga. Aišku, gali tie simptomai ir apgauti, tačiau tikimybė yra reali, jeigu yra tam pagrindas ir jūs jį žinote. Pavyzdžiui, padarėte nusikaltimą ir dabar galbūt gali kažkas pradėti jus įtarti bei tirti. Paprastesnė pasiklausymo įranga – tai vadinamosios blakės. Jos gali atsirasti pas jus tiesiog naujų daiktų pavidalu, net jeigu tai bus kažkokie nauji daiktai, kurie jums bus padovanoti ar jūsų pačių įsigyti.

Įtartini skambučiai ar laiškai

Sekimas gali vykti ir tada, kai kažkas įtartinas jums skambina. Pavyzdžiui, nieko nekalba ir tada ryšys dingsta. O galbūt skambina ir tuomet atlieka apklausas, sako, kad ne ten paskambino, kažko teiraujasi ir pan. Tokiu būdu (ką galbūt esate ir matę per filmus) gali būti susekama netgi jūsų esama vieta.

Sulėtėjęs kompiuterio darbas

Net jeigu nesate niekuo įtariamas, galite būti sekamas tiesiog kompiuteryje. Tai gali būti netgi trojanų tipo virusai, kuriais užsikrės jūsų kompiuteris. Tuomet bus sekama visa veikla, kurią atliekate su kompiuteriu: kaip įeinate į savo paštą, feisbuką, kitas paskyras, su kuo bendraujate, ką rašote ir pan. visa tai gali būti nulemta tiesiog itin sulėtėjusio kompiuterio darbo. Kadangi dideliu galingumu, nors ir paslapčia, dirbančios programos tikrai gali labai sulėtinti darbą.

Pastebite tam tikrą automobilį ar žmogų

Gali būti, kad pastebėsite kažkokį žmogų ar automobilį, kuris kažkodėl vis yra ten, kur esate ir jūs. Gal tai bus kažkoks nepažįstamas asmuo, o gal naujas žmogus jūsų pasaulyje. Nauji keisti pažįstami gali būti įtartini kaimynai, paslaugų teikėjai, bendradarbiai netoliese ir pan. Tai irgi sekimo būdas, tačiau čia jau galbūt dirbs rimtesni valstybės sluoksniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *