Kaip pasiekti geresnių rezultatų fitnese

Sportuojant papildai sportui gali padėti greičiau pasiekti norimų rezultatų. Tačiau labai svarbu ne tik pasitikėti papildais, bet ir kontroliuoti savo polinkius, daug dirbti vardan rezultato, mėgautis pačiu procesu. O maisto papildus pasirinkti tinkamus, tokius, kokie yra leidžiami jūsų sporto šakose.

Ugdyti valią net ir mažuose dalykuose

Papildai sportuojantiemsSportas dažnai siejamas su didele, stipresne valia, ir to reikia pasimokyti daug kam, ne tik sporte, bet ir kitur gyvenime. Tačiau, jeigu žmogus sportuoja, stiprėja jo valia. Verta treniruoti valią vis dažniau, siekti rezultatų ir kitose srityse. Tada jausitės geriau, gyvensite labiau pilnavertiškai, laimingai. Net jeigu pavyksta ne iš pirmo karto, net jeigu suklumpate, reikia atsitiesti ir judėti toliau.

Tinkamai maitintis ir vartoti papildus

Galima pasiklausyti bet kurios dienos sporto naujienas ir netrukus išgirsite, kokie papildai sportui kokių sportininkų kraujyje buvo rasti ir taip sugadinti tų sportininkų gyvenimai, nes jie diskvalifikuoti. Tad apie neleistinus papildus yra kalbama daug. Tačiau yra ir visiškai taikių bei leistinų maisto papildų, kurie padeda pasiekti geresinų rezultatų. Pavyzdžiui, tie sportininkai, kurie dirba dėl gražesnės figūros, gali vartoti proteinų papildus. Baltymai yra reikalingi mūsų kūnui auginant naujas ląsteles (ne riebalines), atliekant labai daug hormoninių ir kitų apytakos vaidmenų organizme. Todėl tikrai svarbu tinkamai maitintis visų pirma. Artėjant fitneso varžyboms, labai dažnai sportininkai, siekdami tos tobulos figūros, visiškai atsisako angliavandenių, kad sudegintų paskutinius riebalus bei dar labiau išryškintų raumenis. Tad vartojama pagrinde baltyminis maistas. Tada vartojami ir baltymų (proteinų) papildai, kurie taip pat leidžia sėkmingiau siekti tikslo.

Sportuoti jums malonioje aplinkoje

Padėkite sau ir sportuokite ten, kur tą daryti jums malonu. Jeigu gyvenate didmiestyje, tai turbūt aplink yra daug skirtingų sportų klubų, ir jeigu turite tam sąlygas, pasirinkite tokią vietą sportavimui, kurioje jaustumėtės gerai, kurioje jums būtų lengviau, kurioje būtų jus motyvuojanti aplinka ir gera dirbti.

Turėti savęs motyvavimo ir apdovanojimo sistemą

Jeigu tai veikia, motyvuokite save ir paskatinimais – numetus kilogramą, nusipirksite batelius, užsiauginus bicepsus, įsigysite marškinėlius, pasibaigus varžyboms – suvalgysite šokoladą ir važiuosite į kelionę, ir pan.

Rinktis draugus, kurie jus palaiko

Sportininko gyvenimas yra sudėtingas ne tik sporto salėje, bet ir kiekviename žingsnyje. Reikia rinktis maistą kiekvieną dieną, sveiką gyvenimo būdą, reikia nepalūžti. Bendraukite su tais, kurie jus supranta ir palaiko, o ne bando išvesti iš kelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *