Kaip išlaikyti šiltą antklodę šaltą žiemos naktį?

Sunkios antklodesKaip geriausiai išlaikyti šiltą antklodę šaltą žiemos naktį? Jei esate kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai ant lovos esate pasitiesę dvi antklodes. Viena ant viršaus skirta tada, kai jaukiai įsisupate į šilčiausias pižamas, kita – kai jaukumo jausmas ima blėsti ir norisi papildomų drabužių, kurie jus sušildytų. Tačiau kaip išlaikyti abi antklodes ir kartu išlaikyti vienodą miegojimo tvarką? Keista, tiesa? Bet taip būna, kai nukrenta temperatūra! Jūs nebegalite turėti tik vienos antklodės sau. O kadangi visi žinome, kad dvi yra geriau nei viena (ar bent jau trys), šiame įraše kalbame apie dvejopo naudojimo antklodes. Klausiate, kas yra dvigubos antklodės? Na, pasak Merriam-Webster žodyno, dvejopos paskirties reiškia…Sunkios antklodes ir specialisto patarimai Lietuvoje.

Dvigubas antklodės užvalkalas

Dvigubas antklodės užvalkalas – tai antklodė, turinti du skirtingus įdėklus. Viršutinis įdėklas yra sunkesnis, pūkų pripildytas elementas, kuris tvarkingai užkišamas po apatiniu antklodės užvalkalo kvadratu. Apatinis įdėklas yra lengvas, erdvus elementas, kurį galite numesti ant grindų arba naktinio stalelio, kai nenaudojate viršutinio įdėklo.

Jei sušalote lovoje, antklodės užvalkalai su pūkiniu įdėklu gali suteikti jūsų lovai itin prabangų ir patogų jausmą. O jei naudosite aktualią pūkinę antklodę, jos neleis pūstis lediniam vėjui ir kartu bus šiltas sluoksnis. Tačiau kokią pūkų rūšį geriausia naudoti? Pūkų alternatyvas, pūkus, atsparius pūkams ar šukuotus pūkus? O gal žąsies pūkai? Ir pūkų dydžiai! Žąsų pūkai be pūkų? Patikrinkite, patikrinkite, patikrinkite!

Dvigubas antklodės užvalkalas su erdviu apatiniu įdėklu – tai didžiausia šiluma ir komfortas. Tačiau tai turi keistą trūkumą. Su pūkų alternatyva arba pūkų šukuotiniu viršutiniu įdėklu yra didesnė tikimybė, kad pabusite su žąsų bumbulu ant paklodės! Bet juk žinote tą šiltą jausmą, kurį jaučiate, kai jums iš tiesų šilta ir jauku iš vidaus? Tai pats geriausias jausmas!

Kad dvigubos antklodės nebūtų per karštos, tiesiog įkiškite apatinį įdėklą į viršutinį įdėklą, kai jų nenaudojate. O jei norite papildomos šilumos, viršutinį įdėklą uždenkite, kai vidury nakties temperatūra būna šalčiausia. Arba visada galite miegodami po antklode užsivilkti papildomus marškinėlius. Bet kuriuo atveju galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų dvigulė antklodės užvalkalas užtikrins šilumą, kai to labiausiai reikės.

Olandiško stiliaus arba dukatinė antklodė yra dviejų sluoksnių antklodė. Viršutinis sluoksnis yra sunkesnis, pūkų užpildytas gabalas, kuris tvarkingai sukišamas po apatiniu antklodės užvalkalo sluoksniu. Viršutinis sluoksnis yra lengvas, erdvus, kurį galite numesti ant grindų arba naktinio stalelio, kai nenaudojate apatinio sluoksnio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *