Kada vertėtų pasinaudoti kineziterpijos specialisto paslaugomis?

Kai skundžiamasi tam tikrais sveikatos sutrikimais, gana dažnai nusprendžiama tiesiog nuvykti į vaistinę, tačiau toks pasirinkimas pasiteisina tikrai ne visada. Kai kurie negalavimai gali būti išsprendžiami taikant gydymą judesiu – tokiais atvejais gali praversti kineziterapijos seansai. Nors pacientai neretai ieško tokių gydymo būdų, kurie būtų kiek įmanoma greitesni, tačiau kineziterapeutas pataria būti kantriems: jei gydymas bus taikomas tikslingai, įvairius negalavimus bus galima pamiršti ilgam, ir nemalonių simptomų nebereikės malšinti vaistais. Nors į tokį gydymą kartais žvelgiama ganėtinai skeptiškai, tačiau praktika rodo, kad kineziterapija tikrai dažnose situacijose gali būti pačiu efektyviausiu sprendimu. Taigi, kuo ypatingas toks gydymas, ir kada jis gali būti taikomas?

Kineziterapijos sritys

Situacijų, kada gali pagelbėti kineziterapeutas, yra tikrai daug: į šios srities specialistus kreipiamasi po klubo sąnario operacijos, sergant parkinsono liga, patyrus kaulų lūžius, po insulto, sergant cukriniu diabetu, kenčiant nežinomos kilmės skausmus, ir t.t. Jei patiriate tam tikrus nemalonius simptomus, gydytojai jums gali rekomenduoti apsilankyti pas kineziterapeutą, kurio taikomas gydymas judesiu gali padėti įveikti net ir pačius didžiausius skausmus. Nors gana dažnai manoma, kad kineziterapijos seansai yra naudingi tik po patirtų traumų, tačiau tai anaiptol nėra tiesa: tokia galimybė puikiai pasiteisina ir tada, kuomet skundžiamasi raumenų ar sąnariu sąstingiu, kai kenčiami nugaros ar kiti skausmai, ir t.t.

Jeigu ieškote profesionalaus kineziterapeuto, užeikite į Osteomedika klinikos svetainę.

Kas yra svarbu efektyviam gydymui?

Svarbu žinoti, kad kineziterapinis gydymas pareikalaus ne tik specialisto, bet taip pat ir jūsų pastangų. Jei pacientas laikosi visų kineziterapeuto nurodymų ir deda dideles pastangas pasveikti, tokiu atveju galima tikėtis tikrai puikių rezultatų. Svarbiausia yra nusiteikti, kad gydymas bus tikrai sėkmingas, ir nepamiršti, kad kineziterapijos seansus būtina reguliariai planuoti. Jei gydymas bus sistemingas, labai greitai bus galima pastebėti puikius rezultatus, taigi, būkite atsakingi, ir laikykitės visų nurodymų.

Kokie gydymo metodai gali būti taikomi?

Kineziterapeutas taiko labai įvairius metodus, kurie gali būti pasyvūs arba aktyvūs. Aktyvius kineziterapijos metodus apima gimnastika, mankšta, įvairūs pusiausvyros pratimai, ir t.t., o pasyvius – masažai, pasyvūs raumenų tempimai, gydomosios vonios, ir t.t. Kineziterapijos užsiėmimai gali būti vykdomi salėje ar vandenyje – tai visada priklauso nuo sveikatos sutrikimų pobūdžio. Galite būti užtikrinti, kad specialistas parinks tinkamiausią gydymo būdą ir pasirūpins, kad užsiėmimai būtų kiek įmanoma naudingesni, tačiau nusiteikite, kad tai pareikalaus ir jūsų pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *