Ką reikia žinoti planuojant plaukti baidarėmis?

Plaukiame baidareVandens turizmas Lietuvoje kiekvienais metais populiarėja, o su tuo vis didėja baidarių nuomos paklausa. Apie baidarių nuomą ir maršrutus galite sužinoti apsilankę šioje https://superbaidares.lt/ interneto svetainėje. Ką reikia žinoti planuojant plaukti baidarėmis?

Nusprendus plaukti baidarėmis reikės išsirinkti maršrutą. Jeigu tai per sudėtinga, tai galima pradėti nuo regiono pasirinkimo. Pavyzdžiui, galima plaukti baidarėmis Aukštaitijos arba Vilniaus regionuose. Internete suraskite baidarių nuomos paslaugas pagal regionus ir peržiūrėkite nuotraukas bei skaitykite maršrutų aprašymus. Tokiu būdu galima pasirinkti vietovę, kurioje norima plaukti. Jeigu to padaryti nepavyksta, tai reikia tuomet sužinoti galbūt kažkas iš jūsų draugų ar pažįstamų jau yra plaukę baidarėmis bei gali jums patarti ką rinktis. Yra ir dar vienas patarimas. Galima surasti skirtingas baidarių nuomos paslaugų interneto svetaines ir jas peržiūrėti. Kurios paslaugos labiausiai patiks arba, kuris maršrutas labiausiai patiks, tą ir rinktis.

Šiuo metu plaukti baidarėmis galima įvairiais maršrutais. Apie juos reikia žinoti tai, kad jie skiriasi ne tik tuo, kad yra skirtinguose regionuose. Maršrutai skirsis trukme ir nuplauktų kilometrų skaičiumi. Pavyzdžiui, viena upe galima plaukti vieną dieną ir galima bus rinktis skirtingas upės plaukimo atkarpas. Taip pat bus galima rinktis ir dviejų ar trijų dienų plaukimo maršrutus. Jie taip pat skirsis trukme. Šiuo metu galima rasti tikrai daug maršrutų. Atidžiai peržiūrėkite siūlomus maršrutus. Žinoma, nuo to, kur ir kiek laiko plauksite, priklauso ir kaina, todėl galite žiūrėti ir kainas. Kiekvienas renkasi pagal tam tikrus kriterijus ir vieniems tai bus kaina, kitiems regionas, dar kitiems plaukimo trukmė ir t.t.

Renkantis maršrutą svarbu pagalvoti ir apie nakvynę. Žinoma, nakvynė yra būtina tuomet, kai plauksite ilgiau kaip vieną dieną, tačiau vis dažniau plaukiama vieną dieną ir pasirenkama nakvynė. Jeigu ir jūs norite pasilikti gamtoje nakvynei, tai reikės sužinoti, kur galima apsistoti. Tai priklauso nuo regiono ir vietovės, kur plauksite. Daugelyje vietų galima rinktis kaimo turizmo sodybą arba stovyklavietę, kurioje galima nakvoti palapinėje. Pagalvokite, kuris variantas labiau tiktų ir rinkitės. Galima patarti susisiekti su baidarių nuomotojais, kurių maršrutas ir paslaugos tinkamos. Tuomet jau su jais pakalbėkite apie pasirinkimą nakvynei. Taip bus daug paprasčiau viską suderinti ir rezervuoti tiek plaukimą baidarėmis, tiek ir nakvynę. Rezervuokite nieko nelaukdami ir laukite savo plaukimo pradžios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *