Ką reikia žinoti apie baidarių nuomą?

Baidarėmis plaukti nusprendžia daug žmonių, todėl tampa aktualu sužinoti apie šias paslaugas. Jeigu ir jus domina baidarių nuoma nuoma, tai reikia pradėti nuo plaukimo vietos pasirinkimo ir tuomet jau ieškoti tinkamų baidarių nuomotojų, kurie tinkamai teikia šias paslaugas. Ką reikia apie tai žinoti?

Nuomos paslaugosBaidarėmis Lietuvoje kasmet pasiryžta plaukti vis daugiau žmonių, todėl ir baidarių nuomotojų yra daug. Pirmiausia siūloma pradėti nuo plaukimo vietos pasirinkimo. Pagalvokite, kur norite plaukti ir ką pamatyti. Vieni renkasi ežerus, kiti nori plaukti upėmis. Skiriasi ir vaizdai, kurie matomi plaukiant. Vienur bus pušynai, kitur mišrūs miškai, dar kitus pievos. Galima peržiūrėti skirtingus vaizdus iš siūlomų plaukti baidarėmis maršrutų ir tuomet skaityti aprašymus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad maršrutas būtų tinkamas jūsų fiziniam pasirengimui ir irklavimo patirčiai. Tai reiškia, kad pirmą kartą plaukiantiems arba neturintiems tinkamo fizinio pasirengimo žmonėms rekomenduojama rinktis trumpesnius ir paprastus plaukimo maršrutus. Pavyzdžiui, senyvo amžiaus žmonėms, šeimoms su mažais vaikais ar nesportuojantiems žmonėms reikėtų rinktis vienos dienos arba dviejų dienų plaukimus, kurie yra trumpos trukmės ir plaukimo maršrutas yra ramus, be kliūčių. Visai kitaip galima rinktis maršrutą, kai žmonės yra sportuojantys, norintys ekstremalių potyrių ar irkluojantys labai dažnai. Jiems siūlomi įvairios trukmės ir atstumo maršrutai, kurie pasižymi tuo, kad vandens tėkmė yra labai srauni, yra daug staigių posūkių ar daug kliūčių.

Kiekvieną kartą baidarių nuoma nuoma turi būti pasirenkama pagal tinkamą maršrutą, tačiau tai dar ne viskas. Jums reikės surasti tinkamus baidarių nuomotojus. Jų ieškoti reikia po to, kai žinote kuriame Lietuvos regione norite plaukti. Tik svarbu pasirinkti tuos, kurie veiklą vykdo legaliai. Taip pat galite internete ar pas draugus bei pažįstamus sužinoti, galbūt gali kažkas jums rekomenduoti patikimus baidarių nuomotojus. Pas juos galėsite sužinoti ne tik ar jums tinkamu metu yra laisvos baidarės, bet ir tai, kuris plaukimo maršrutas jums galėtų tikti. Jie galės jums rekomenduoti tinkamą plaukimo maršrutą ir trukmę.

Kai jau žinote, kur norite plaukti ir pas ką norite nuomotis baidares, reikės pagalvoti ir apie tai ar jums bus reikalinga nakvynė. Jei plauksite ilgiau kaip vieną dieną arba norite po vienos dienos plaukimo pailsėti gamtoje, tai galėsite rinktis nakvynę sodyboje arba stovyklavietėse. Pagalvokite, kas jums tiks ir rezervuokite plaukimo datą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *