Irigatoriai – kiekvieno namuose

Jei reikėtų duoti itin paprastą, bet vertingą patarimą, jis galėtų būti – prižiūrėkite savo dantis. Tinkama priežiūra pasirūpinkite dar tada, kai jie yra sveiki ir gražūs. Tokiu būdu ne tik sutaupysite daug pinigų ir nemalonių pojūčių, bet ir turėsite sveikus dantis.

IrigatoriaiŽinoma, dantų valymas su šepetėliu ir skalavimas specialiu skalavimo skysčiu, yra savaime suprantami dalykai kurių kartoti tikriausiai nereikia. Tačiau ar kada esate girdėję apie elektrinius irigatorius? Irigatoriai, tai nedideli prietaisai sugeneruojantys mažą bet itin stiprią vandens srovę, kurio pagalba galima be problemų išsivalyti tarpdančius ar atlikti dantenų masažą. Net jei nesate girdėję apie šiuos prietaisus, jūs neišvengiamai buvote su jais susidūrę odontologo kabinete.

Odontologijoje irigatoriai naudojami jau labai seniai, kadangi tai itin efektyvus būdas pašalinti nešvarumus iš labai sunkiai prieinamų vietų. Kaip bebūtų, populiariausi jie būdavo būtent odontologų kabinetuose, o paprastų vartotojų namuose savo vietą surado ne taip ir seniai – tuomet, kai sumažėjo irigatorių dydis ir kaina.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis irigatorių?

Kaip ir daugelis kitų prekių šiuo metu esančių rinkoje, irigatoriai būna skirtingi – skiriasi tiek jų kaina, tiek ir įvairios savybės, nors iš esmės visis jie atlieka vieną ir tą pačią užduotį. Bene svarbiausias rodiklis į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis irigatorių, yra sugeneruojamos srovės stiprumas. Kai kurie irigatoriai gali pasigirti vos 1 baro vandens srove – toks prietaisas tikrai nebus pakankamai galingas, jog tinkamai išvalytų jūsų tarpdančius ir išmasažuotų dantenas. Patartume rinktis irigatorių kurio stiprumas yra bent jau 3 barai, o idealiu atveju galėtų siekti ir 5. Tiesa, renkantis tokį prietaisą, vertėtų pasidomėti ar jis turi slėgio reguliavimo funkciją, mat 4-5 barai srovės gali būti per stipru žmogui turinčiam jautrias dantenas.

Taip pat turėtumėte žinoti, jog irigatoriai nepurškia vandens srovės pastoviai – jie tai daro impulsiškai. Tad kitas ganėtinai svarbus parametras, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra impulsų skaičius per minutę. Kuo daugiau impulsų, tuo efektyvesni bus irigatoriaus rezultatai. Žinoma, kartu su impulsų skaičiumi didėja ir irigatoriaus kaina, todėl reikėtų pasirinkti optimaliausią rezultatą.

Galų gale paimkite irigatorių į rankas ir „pasimatuokite“ – daiktas turi būti patogus laikymui ir naudojimui. Suplanuokite vietą savo vonios kambaryje, kurioje galėsite jį laikyti. Jokios papildomos ir išsskirtinės priežiūros šiam mažam burnos higienos pagalbininkui praktiškai nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *