Geriausi gelinio lako prekių ženklai rinkoje

LakaiJau kurį laiką geliniai nagai yra ilgalaikis manikiūras ir nelūžtantys nagai. Per pastaruosius kelerius metus gelių populiarumas labai išaugo, vis daugiau prekių ženklų pristato savo gelinio nagų lako versijas, kurios yra ir patvarios, ir nebrangios. Tačiau kai yra tiek daug skirtingų gelių, kuriuos galima rinktis, bandant išsiaiškinti, į kuriuos iš jų verta investuoti, gali būti šiek tiek sunku. Kadangi nėra dviejų vienodų gelių, prieš perkant svarbu žinoti, kuo vienas iš jų išsiskiria iš kitų.Taigi, nesvarbu, ar esate naujokas gelinio manikiūro srityje, ar tiesiog ieškote naujo pasirinkimo, pateikiame jums informacijos apie viską, kas susiję su geliu. Štai 5 geriausi gelio prekių ženklai, kuriuos, mūsų nuomone, turėtumėte apsvarstyti, jei norite, kad jūsų nagai išliktų ilgiau nei bet kada anksčiau!

Kas sudaro gerą gelį?

Geriausi geliai yra ilgalaikiai, be atplaišų, lengvai tepami ir nuimami, nereikalaujantys daug priežiūros. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, koks patvarus yra gaminys. Akivaizdu, kad kuo ilgiau išliks manikiūras, tuo geriau, todėl įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas gaminys turi reputaciją, kad užtikrina ilgalaikius rezultatus. Taip pat turėtumėte žinoti apie dengimo procesą. Kai kurie geliai labai panašūs į įprastą nagų laką, o kiti gerokai skiriasi. Jei niekada anksčiau nenaudojote gelių, įsitikinkite, kad renkatės produktą, kurį lengva tepti. Gelių taip pat būna įvairių paviršių: blizgių, matinių ir blizgančių. Kai kurie jų taip pat reaguoja su UV spinduliais, todėl galite keisti nagų spalvą priklausomai nuo to, ką naudojate. Prieš pirkdami taip pat turėtumėte patikrinti nuėmimo procesą. Vienus nuimti lengviau nei kitus, todėl jei norite reguliariai keisti nagų spalvą, įsitikinkite, kad pasirinkote produktą, kurį lengva nuimti.

Orly gelinis lakas

Orly yra prabangus nagų prekės ženklas, gyvuojantis jau kelis dešimtmečius. Labiausiai juos išgarsino revoliuciniai nulupami geliniai lakai, kuriuos lengva nuimti ir kurie ilgai išlieka. Jie naudoja naujoviškas formules, kurios leidžia jų geliams išsilaikyti iki trijų savaičių be atšokimo. Todėl jie puikiai tinka visiems, kurie nori ilgalaikio manikiūro ar pedikiūro. Be to, "Orly" siūlo daugybę spalvų, todėl jie yra puikus prekės ženklas tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis. Juose taip pat nėra tolueno, formaldehido ir dibutilftalato (DBP), todėl jie saugūs net jautriausiems vartotojams. Jei ieškote aukštos kokybės gelio, kuris ilgai išliktų ir būtų įvairių spalvų, "Orly" yra puikus pasirinkimas.

OPI gelinis nagų lakas

OPI yra populiarus ir gerai žinomas nagų prekės ženklas, gyvuojantis jau kelis dešimtmečius. Labiausiai jie garsėja savo plačiu spalvų asortimentu ir ilgai išliekančiais geliniais lakais. OPI turi visą liniją gelinių nagų lakų, kurie yra įvairių spalvų. Jie naudoja specialią formulę, kuri leidžia jų geliniams nagams išsilaikyti iki dviejų savaičių be atšokimo, todėl jie yra ilgalaikiai ir puikiai tinka nuolat keliaujantiems žmonėms. "OOPI" taip pat turi specialią gelių liniją, kuri reaguoja su UV spinduliais, todėl jie keičia spalvą, kai esate saulėje. OPI yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ilgai išliekančio gelio, pasižyminčio įvairiausiomis spalvomis.

Cult Nails

Cult Nails yra palyginti naujas nagų prekės ženklas, išpopuliarėjęs per pastaruosius kelerius metus. Labiausiai jie garsėja greitai džiūstančiais ir lengvai nuvalomais geliais. Jie naudoja specialią formulę, kuri leidžia jų geliams išdžiūti vos per dvi minutes. Todėl jie yra vieni iš greičiausiai džiūstančių gelių rinkoje, puikiai tinkantys tiems, kurie nuolat keliauja. Be to, jie naudoja specialią formulę, dėl kurios jų gelius lengva nuimti, todėl jei nemėgstate sėdėti ir lupti gelio, šis gelis yra kaip tik jums. "Cult Nails" turi daug įvairių spalvų ir paviršių, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis ir paviršiais. Jei ieškote greitai džiūstančio ir lengvai nuvalomo gelio, "Cult Nails" yra puikus pasirinkimas.

Shellac by Orly

Shellac by Orly yra palyginti naujas prekės ženklas, kuris greitai išpopuliarėjo. Labiausiai jie garsėja savo ilgai išliekančiais geliais. Jų firminis gaminys yra ilgai išliekantys, UV spinduliams reaguojantys "Shellac" geliai, kurie nesuskilinėja iki dviejų savaičių. Dėl to jie puikiai tinka tiems, kurie nuolat keliauja ir neturi laiko sėdėti ir lakuoti nagus iš naujo. Jei ieškote ilgai išliekančio gelio, kuris būtų įvairių spalvų ir apdailos, "Shellac" yra puikus pasirinkimas.

Orru pirštų dažai

Orru yra palyginti naujas prekės ženklas, kuris per pastaruosius kelerius metus labai išpopuliarėjo. Labiausiai jie garsėja savo unikaliais, meniškais geliais. Firminis "Orru" gaminys – įvairių spalvų pirštų dažų geliai. Jie šiek tiek skiriasi nuo kitų rinkoje esančių gelių, nes yra tirštesni ir labiau primena dažus. Dėl to jie puikiai tinka žmonėms, kurie ieško kažko šiek tiek kitokio nei tradicinis gelis, bet kartu siekia ilgalaikių rezultatų, kuriais garsėja geliai. Jei ieškote kažko šiek tiek kitokio nei įprastas gelis, kartu gaudami ilgai išliekančius rezultatus, kuriais garsėja geliai, "Orru" yra puikus pasirinkimas.

Gelinis nagų lakas turi daug privalumų. Jis gali išsilaikyti apie dvi savaites, nesuskilinėdamas ir nelupdamasis, o dėl unikalios formulės yra atsparus vandeniui. Jums nereikės jaudintis, kad viršutinis sluoksnis nusilups, kai plausite rankas. Kadangi daugybė prekių ženklų siūlo daugybę gelinio nagų lako rūšių, išsirinkti vieną iš jų gali būti sudėtinga. Kiekvienas prekės ženklas gali pasiūlyti kažką unikalaus, kas padės jums priimti teisingą sprendimą. Prieš pasirenkant konkretų prekės ženklą, reikia apsvarstyti daugybę veiksnių, pavyzdžiui, jo formulę, spalvų gamą, kainą ir kitus. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gelinį nagų laką:

Patikrinkite savo prekės ženklo reputaciją

Prieš pirkdami visada turėtumėte pasidomėti prekės ženklo reputacija. Jei perkate internetu, prieš įsigydami gaminį, galbūt negalėsite pamatyti tikrojo gaminio. Todėl turėtumėte įsitikinti, kad prekės ženklas, iš kurio perkate, turi gerą reputaciją. Tai galite padaryti perskaitę kitų klientų, kurie naudojosi tuo pačiu prekės ženklu, atsiliepimus. Taip pat turėtumėte perskaityti prekės ženklo reputaciją jo interneto svetainėje.

Žinokite gelinio nagų lako formulę

Ne visų gelinių nagų lakų formulė yra vienoda. Jei esate jautrūs UV šviesai, tuomet geriau laikykitės atokiau nuo tų, kurių kietinimui naudojama UV šviesa. Taip pat galite išbandyti tuos, kurie naudoja LED šviesą, kuri neskleidžia tiek daug šilumos ir rečiau sukelia alergiją. Kai kurie geliniai nagų lakai yra vandens pagrindo, o kituose naudojamas alkoholis. Vandens pagrindo formulė yra geresnė, nes ji taip nesausina rankų kaip alkoholio pagrindo.

Prieš pirkdami patikrinkite spalvų asortimentą

Spalvų gama yra vienas svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis nagų laką. Gelinių nagų lakų spalvų gama paprastai būna ribotesnė nei tradicinių nagų lakų, nes jie skirti ilgiau išlikti. Įsitikinkite, kad išsirinkote atspalvį, kuris derėtų prie jūsų odos atspalvio ir aprangos. Kai kurie prekių ženklai siūlo platų spalvų pasirinkimą, o kiti – ribotą.

Patikrinkite, ar lengva tepti ir ar patvarūs

Taip pat turėtumėte patikrinti, ar lengva tepti. Jei niekada anksčiau nesate tepę gelinio nagų lako, jums gali būti šiek tiek sudėtinga. Turėtumėte ieškoti tokio prekės ženklo, kuris turi mažesnio pločio šepetėlį lakui ant nagų užtepti. Taip pat svarbu patikrinti patvarumą. Juk nenorite, kad po kelių dienų laką tektų vėl tepti iš naujo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *