Geriausi futbolo treniruočių pratimai greičiui ir jėgai didinti

FutbolasFutbolo treniruočių pratimai – tai raktas į visą jūsų potencialą aikštėje. Nesvarbu, ar esate profesionalus žaidėjas, ar savaitgalio karys, veiksminga ir efektyvi treniruočių rutina yra būtina sėkmei pasiekti. Geriausi futbolo treniruočių pratimai skirti ne tik greičiui ir jėgai ugdyti, bet ir vikrumui, pusiausvyrai ir koordinacijai gerinti. Atlikdami tinkamus pratimus galite perkelti savo žaidimą į kitą lygį. Yra įvairių pratimų, kurie gali padėti jums tapti geresniu futbolo žaidėju: nuo sprinto ir pliometrinių pratimų iki vikrumo treniruočių ir svorių kilnojimo. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie geriausius futbolo treniruočių pratimus greičiui ir jėgai didinti. Penalty.lt – viskas apie futbolą.

Futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, ir ne veltui. Tai labai dinamiškas ir sudėtingas žaidimas, reikalaujantis įvairių fizinių gebėjimų. Futbolo treniruotės būtinos visiems, kurie nori tapti geresniais žaidėjais, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas. Toliau galite sužinoti daugiau apie geriausius futbolo treniruočių pratimus. Futbolas yra puiki sporto šaka pagrindinei jėgai, vikrumui ir ištvermei gerinti, ypač vyresniame amžiuje. Reguliarios futbolo treniruotės taip pat gali padėti jums padidinti greitį ir tikslumą, o tai naudinga visose gyvenimo srityse, taip pat ir futbolo žaidimui! Futbolo treniruotės yra sudėtingas užsiėmimas, todėl turite užtikrinti, kad iš kiekvienos treniruotės gautumėte maksimalią naudą. Svarbiausia pasirinkti tinkamus pratimus ir įdėti reikiamų pastangų.

Sprintas yra pagrindinė bet kurių futbolo rungtynių dalis, todėl logiška, kad jis turėtų būti pagrindinė jūsų treniruočių dalis. Sprintas yra puikus būdas stiprinti kojų, ypač keturgalvių ir blauzdų, jėgą. Sprintas taip pat yra puikus būdas pagerinti greitį, nes priverčia kūną per trumpesnį laiką išvystyti daugiau jėgos. Jei esate pradedantysis, pradėkite nuo trumpesnių, maždaug 30 metrų, sprintų ir laikui bėgant pamažu didinkite greitį. Sprintas taip pat pagerins jūsų fizinį pasirengimą, kuris bus naudingas vėlesniuose rungtynių etapuose. Žaisdami futbolą turėsite sprintuoti maždaug po septynias sekundes. Todėl svarbu, kad treniruočių metu praktikuotumėte sprintą.

Plyometriniai pratimai yra puikus būdas pagerinti savo sprogstamumą ir dinaminę jėgą. Futbolo žaidėjams reikia greitai atlikti įvairius judesius, kuriuos jums gali padėti išlavinti plyometrija. Tokie pratimai, kaip šuoliai ant dėžių, klaustukų atsispaudimai ir padalyti šuoliukai, yra pliometrinių pratimų pavyzdžiai. Kai kalbama apie futbolo treniruotes, plyometrija yra veiksmingiausia, kai atliekama kaip grandinės dalis. Tai padės išvengti pernelyg didelio raumenų nuovargio. Turėtumėte stengtis atlikti tris ciklus po maždaug 10 pratimų, tarp jų darydami trumpą pertrauką. Kai kalbama apie futbolo treniruotes, plyometrijos pratimai gali padėti pagerinti bendrą greitį, vikrumą ir šoklumą. Jie taip pat puikiai tinka koordinacijai ir pusiausvyrai gerinti. Pliometrinius pratimus galima atlikti ant žemės arba prie sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *