Demisezoniniai kombinezonai vaikams – kaip išsirinkti?

Šiame straipsnyje mes detaliai apžvelgsime kaip teisingai pasirinkti, kad kombinezonai vaikams būtų išties praktiški, kad mažyliams juose būtų patogu, ne per šalta ir ne per karšta. Jei jums reikalingas zieminis kombinezonas kudikiui, tai labai svarbu atkreipti dėmesį į viršutinį kombinezono audinį, pašiltinimą, pamušalą. Mes papasakosime į ką derėtų atkreipti ypatingą dėmesį, jei jus domina zieminiai kombinezonai kudikiams.

Kai įsigyjamas kombinezonas kudikiui labai svarbu nepamiršti apie kūdikio amžių. Būtent nuo jo priklauso pirkiniui keliami reikalavimai.

Kombinezonai vaikams iki vienerių metukų amžiaus

Pabandykime nustatyti svarbiausius parametrus, kuriuos turi atitikti kombinezonai vaikams iki metukų amžiaus.

Demisezoniniai kombinezonai kudikiams. Kaip parinkti tinkamą dydį?

Kombinezonai kudikiams iki vienerių metukų įsigyjami atsižvelgiant į einamąjį sezoną, todėl kad retas atvejis, kai mažyliui pavyksta panešioti kombinezoną bent du artimiausius sezonus: pavasarį ir rudenį. Todėl pavasarinis kombinezonas kudikiui ar rudeninis kombinezonas kudikiui turėtų būti perkamas „su atsarga“ tik porai mėnesių. Kuo vyresnis vaikas, tuo jis lėčiau auga ir tuo didesnė tikimybė, kad kombinezonas kudikiui tiks keletą sezonų.

Kaip taisyklė, gamintojai siūlo tokius dydžius:

 • 56-62 (iki 3-ų mėnesių),
 • 62-68 (nuo 3-ų iki 6-ų mėnesių),
 • 68-74 (nuo 6-ų iki 9-ų mėnesių),
 • 74-80 (nuo 9-ų iki 12-os mėnesių).

Šiaip tai 56 dydis praktiškai negaminamas – kūdikiai nepanešioja tokio dydžio rūbų net mėnesį. Pavasariniai kombinezonai kudikiams prasideda nuo 62 dydžio, tinkančio ūgiui 56-62 cm, yra 68 dydis ūgiui 62-68 cm ir t. t. Bet kuriuo atveju, internetinėje parduotuvės svetainėje pateiktame gaminio aprašyme turi būti aiškiai nurodyta, kokiam ūgiui numatytas dydis, nes kartais rūbai „eina“ į mažąją arba didžiąją pusę.

Iš kokių medžiagų gaminami demisezoniniai lauko kombinezonai kudikiams

Demisezoniniai lauko kombinezonai kudikiams gaminami iš tokių pat medžiagų, kaip ir žieminė apranga, tik skiriasi jų storis ir kombinavimas. Pageidautina, jog lauko kombinezonas kudikiui būtų pagamintas iš neperpučiamo audinio viršutinio sluoksnio (striukėms ar lietpalčiams skirtos medžiagos) – pavasariui būdingi vėjai ir skersvėjai! Pašiltinimas gali būti bet kokios sudėties, nes net pats pigiausias sinteponas per vieną – du sezonus nepraras savo šilumą teikiančių savybių. Tačiau sintepono sluoksnio storis turėtų būti truputį didesnis, negu, pavyzdžiui, holofaiberio ar izosofto. Pavasario sezonui skirtų rūbų gamintojai retai rašo pašiltinimo storį, todėl vis tik manoma, jog kombinezonas pavasariui orientuotas į temperatūrą nuo -5 iki +10-15 laipsnių. Esant šaltesniam orui visada galima mažylį šilčiau aprengti, tai galėtų būti, pavyzdžiui, megztas kombinezonas arba kombinezonas iš fliso, marškinėliai ar kelnytės.

Populiarūs membraniniai kombinezonai naujagimiams nelabai geri, kadangi audinys kietokas ir mažai judančiam naujagimiui membrana nesuteiks jokių funkcinių privalumų.

Pavasarinis kombinezonas kudikiui arba rudeninis kombinezonas kudikiui

Kaip bepavadintumėte – pavasarinis kombinezonas kudikiui arba rudeninis kombinezonas kudikiui – vaikams iki vienerių metukų amžiaus svarbiausia, kad jis būtų patogus, saugus ir gebėtų teikti šilumą. Tai itin svarbu, kadangi didelę laiko dalį naujagimiai praleidžia gulėdami vežimėlyje. Patogumą suteikiantys faktoriai:

 • liežuvėlis, apsaugantis kūdikio smakrą nuo užtrauktuko;
 • gumelė nugaros pusėje, kurios dėka rūbas gerai priglunda prie kūdikio kūno;
 • sutraukiama gumelė, kurios dėka kapišonas gerai priglunda prie kūdikio galvytės;
 • rankogaliai leidžia gerai priglusti rankovėms prie mažylio rankyčių;
 • prie kombinezono esančios pirštinės ir kūdikio batukai;
 • kombinezono išplatėjimas į apačią.

Renkantis pavasarinį ar rudeninį kombinezoną vaikams iki 6 mėnesių tiks „maišas su rankovėmis“, tačiau reiktų nepamiršti, kad jis labai greitai bus per mažas. Todėl vis tik praktiškiausias pirkinys – kombinezonas – transformeris. Atskiro komplekto, susidedančio iš puskombinezonio ir striukės nereiktų skubėti pirkti. Vilkint kombinezoną kūdikiui ir šilčiau, ir patogiau, kadangi mažylius dažnai imame ant rankų, guldome į vežimėlį, iškeliame iš jo.

Kam reikalingas vaikiškas kombinezonas – transformeris?

Pavasarį vaikščiojant lauke labai tiktų vaikiškas kombinezonas – transformeris. Iš pradžių juo galima naudotis kaip vokeliu, o vėliau kaip kombinezonu, t. y. pavasarį, kol kūdikis dar labai mažas galima naudotis vokeliu, o rudenį, mažyliui ūgtelėjus užtrauktuko pagalba vokelį paversti kombinezonu.

Geriausi kombinezonai – transformeriai su dviem užtrauktukais per visą gaminio ilgį – jie palengvina kūdikio aprengimo procedūrą, nes vaikas dar negeba valdyti savo judesių ir nеgali jums padėti. Naudojantis užtrauktukais per visą gaminio ilgį paruošti kūdikį pasivaikščiojimui nesudėtinga, net jei šis tuo metu miega.

Kai kūdikiui sukanka šeši mėnesiai pirkti kombinezoną – transformerį nebėra jokios prasmės, vietoj jo tikslingesnis pirkinys – paprastas pavasarinis kombinezonas arba kombinezonas kudikiui rudeniui.

Lorita merino vilnos kombinezonas – pardavimų hitas!

Šiuolaikiniame pasaulyje dėka aukštos konkurencijos visi gamintojai gamina kokybišką aprangą naujagimiams. Jei jūs internetinėje parduotuvėje Kidy.eu įsigijote demisezoninį kombinezoną, tai galite būti užtikrinti, kad jį vilkėdamas jūsų mažylis tikrai nesušals. Žinoma, pageidautina, jog gamintojas būtų žinomas, nors tokiu atveju teks permokėti už prekės ženklą. Mūsų manymu ypatingo dėmesio nusipelno Lorita merino vilnos kombinezonas. UAB Lorita – neabejotinas lyderis tarp visų Lietuvos kompanijų, gaminančių rūbus naujagimiams.

Vaikiski kombinezonai rudeniui ar pavasariui vyresniems nei vienerių metukų vaikams

Vaikiski kombinezonai rudeniui ar pavasariui vyresniems nei 1 metukų vaikams privalo pasižymėti tokiomis savybėmis, kaip:

 • gebėjimas sušildyti;
 • gebėjimas apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų;
 • kombinezonas turi lengvai valytis.

Be to, šiltas kombinezonas kūdikiui privalo būti patogus (nekaustyti kūdikio judesių ir nesuteikti diskomforto) ir lengvas (kad netrukdytų mažyliui judėti). Kadangi pavasarį vaikai daugiau laiko praleidžia lauke, viršutiniai rūbai turi būti pagaminti iš aukšto patvarumo, atsparios nusidėvėjimui medžiagos. Šiuos reikalavimus puikiai atitinka Lassie kombinezonas, kurį taip pat galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Kidy.Eu.

Vaikiski drabužiai internetu – kur įsigyti?

Aukščiausios kokybės vaikiski drabužiai internetu internetinėje parduotuvėje KIDY. Čia jūsų dėmesiui gražūs ir kokybiški demisezoniniai ir žieminiai kombinezonai jūsų mažyliui. Ar jus domintų rudeniniai kombinezonai kudikiams, ar kombinezonas pavasariui, jūs turėsite galimybę pasirinkti iš didžiulio asortimento jums reikiamą kombinezoną, dydį, spalvą, medžiagą, užpildą ir net jums patikusį raštą ar paveikslėlį. Lietuva – vidutinio klimato šalis, todėl ar jūs pasirinksite kombinezoną su sinteponu, ar su holofaiberiu, jūsų kūdikis bet kuriame iš šių gaminių jausis puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *