Dantų priežiūros priemonės: ką reikia žinoti?

Šiais laikais yra daug įvairiausių burnos priežiūros priemonių. Apie kai kurias iš jų galite plačiau sužinoti šioje https://waterpik.lt/ interneto svetainėje. Dažnai pirkėjai nežino ką pirkti, nes reklamos pranoksta vieną kitą, o parduotuvėse ir vaistinėse randamas didžiulis pasirinkimas. Kaip išsirinkti iš tokios gausos prekių?

Pirmiausia reikia žinoti, kad svarbu tinkamai pasirinkti dantų priežiūros priemones. Daugelis žmonių daro vieną didžiulę klaidą kuomet pasirenka netinkamas priemones dantų valymui. Atminkite, kad tik tinkamos dantų valymo priemonės yra efektyvios ir nepakenks.

Graži šypsenaKaip paprasčiausia ir populiariausia dantų valymo priemonė yra dantų šepetėlis. Jų yra daugybė ir galima rinktis įvairių gamintojų, formų, dydžių, minkštumo ir pan. Svarbu žinoti, kad dantų šepetėlį reikia keisti kas tris mėnesius, o kartais ir dažniau, jei dantų šepetėlio šereliai greičiau nudilsta. Geriausia rinktis minkštus šerelius, tačiau, jei dantys yra sveiki bei dantenos taip pat sveikos, tai gali tikti ir vidutinio kietumo dantų šepetėlis.

Kita populiari priemonė yra tarpdančių siūlas. Jų taip pat yra įvairiausių. Svarbu paminėti, kad tarpdančius reikia valyti kiekvieno valymo metu. Reikia rinktis tinkamą siūlą, kad jis netraumuotų dantenų. Geriausia pasitarti su odontologu, kuris galės jums rekomenduoti. Tarpdančius galima valyti ir specialiais tarpdančių šepetėliais.

Populiarėjanti tarpdančių valymo priemonė yra burnos irigatorius. Tai šiuolaikiškas būdas išvalyti tarpdančius su vandens srove. Jų yra daug, todėl reikės nuspręsti, kurio gamintojo ir kuris modelis labiausiai tinka. Tik labai svarbu žinoti apie skirtingas savybes ir tai, kad reikės pasirinkti tokį, kuris nepažeis dantenų. Be to, reikia paminėti, kad teisingai pasirinktas burnos irigatorius efektyviau valys tarpdančius, nei tarpdančių siūlas ar tarpdančių šepetėlis.

Žinoma svarbios ir dantų pastos bei skalavimo skysčiai. Labai svarbu rinktis kokybiškas, kas reiškia, reikia žiūrėti į šių gaminių sudėtį. Kartais net ir labai gerai reklamuojamos dantų pastos ar skalavimo skysčiai savo sudėtyje turi tokių sudedamųjų medžiagų, kurios kenkia dantims, dantenoms ar visam organizmui. Rekomenduojama rinktis ekologiškas dantų pastas arba tokias, kurių sudėtyje yra kuo mažiau kenksmingų sudedamųjų medžiagų. Pasidomėkite, kurios dantų pastos ir skalavimo skysčiai labiausiai rekomenduojami pirkėjų, kurie domisi tuo, kad šios burnos priežiūros priemonės nekenktų organizmui ir tinkamai veiktų dantis bei dantenas. Kai yra pasirenkamos kokybiškos ir tinkamos dantų ir dantenų priežiūros priemonės, tai priežiūra tampa paprasta ir efektyvia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *