Namų kvapų tipai

Namų kvapai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni ir siūlo greitą ir paprastą būdą pakeisti bet kurios gyvenamosios erdvės atmosferą. Galima rinktis iš daugybės kvapų ir pristatymo būdų, todėl gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų jums labiausiai tinka. Čia yra pagrindiniai namų kvapų tipai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Namų kvapaiŽvakės: Žvakės šimtmečius buvo pagrindinis namų kvapas ir yra įvairių kvapų, nuo gėlių ir vaisių iki medienos ir aštrių. Žvakės paprastai yra pagamintos iš vaško ir turi dagtį, kuri uždegama, kad išsiskirtų kvapas.

Difuzoriai: Difuzoriai yra dar vienas populiarus namų kvapų pasirinkimas. Jie veikia naudodami nendrės arba ventiliatorių, kad išsklaidytų eterinius aliejus į orą. Difuzoriai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta natūralius kvapus arba nori ilgai išliekančio kvapo, nereikia uždegti žvakės.

Kambarių purškikliai: Kambario purškikliai yra greitas ir paprastas būdas bet kokiam kambariui suteikti kvapo. Tiesiog išpurkškite kelis siurblius į orą, kad atmosfera akimirksniu pakeistų. Kambarių purškikliai yra įvairių kvapų ir puikiai tinka naudoti vonios kambariuose, miegamuosiuose ar bet kurioje patalpoje, kurią reikia greitai atnaujinti.

Toliau skaityti „Namų kvapų tipai”

Populiariausios kvepiančios žvakės

Kvepiančios žvakės jau daugelį metų yra populiari namų dekoro ir kvapo detalė. Pastaruoju metu ypač madingi tam tikri kvapai ir žvakių rūšys. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausias kvapiąsias žvakes ir tai, kodėl jos tokios populiarios ir rekomaendacijas, kurias žvakes naudoti.

Kvepiančios žvakėsViena didžiausių kvapiųjų žvakių tendencijų – natūralių ir botaninių ingredientų naudojimas. Daugelis žmonių ieško žvakių, pagamintų iš eterinių aliejų, žolelių ir kitų natūralių komponentų. Šios žvakės ne tik puikiai kvepia, bet ir turi papildomos naudos sveikatai, pavyzdžiui, aromaterapija.

Kita kvapiųjų žvakių tendencija – unikalių ir netikėtų kvapų naudojimas. Tai gali būti bet kas – nuo žvakės, kvepiančios kaip ką tik iškeptas pyragas, iki tokios, kuri po liūties užplūsta miško kvapu. Šie unikalūs kvapai gali suteikti intrigos ir susidomėjimo bet kokiam kambariui.

Kvepiančios sojų žvakės taip pat tampa vis populiaresnės. Sojų vaškas yra natūralus ir atsinaujinantis išteklius, jis taip pat biologiškai skaidomas ir dega lėčiau bei vėsiau nei parafinas. Tai reiškia, kad sojų žvakės gali tarnauti ilgiau, be to, jos gali būti geresnis pasirinkimas jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.

Toliau skaityti „Populiariausios kvepiančios žvakės”