Namų kvapų tipai

Namų kvapai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni ir siūlo greitą ir paprastą būdą pakeisti bet kurios gyvenamosios erdvės atmosferą. Galima rinktis iš daugybės kvapų ir pristatymo būdų, todėl gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų jums labiausiai tinka. Čia yra pagrindiniai namų kvapų tipai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Namų kvapaiŽvakės: Žvakės šimtmečius buvo pagrindinis namų kvapas ir yra įvairių kvapų, nuo gėlių ir vaisių iki medienos ir aštrių. Žvakės paprastai yra pagamintos iš vaško ir turi dagtį, kuri uždegama, kad išsiskirtų kvapas.

Difuzoriai: Difuzoriai yra dar vienas populiarus namų kvapų pasirinkimas. Jie veikia naudodami nendrės arba ventiliatorių, kad išsklaidytų eterinius aliejus į orą. Difuzoriai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta natūralius kvapus arba nori ilgai išliekančio kvapo, nereikia uždegti žvakės.

Kambarių purškikliai: Kambario purškikliai yra greitas ir paprastas būdas bet kokiam kambariui suteikti kvapo. Tiesiog išpurkškite kelis siurblius į orą, kad atmosfera akimirksniu pakeistų. Kambarių purškikliai yra įvairių kvapų ir puikiai tinka naudoti vonios kambariuose, miegamuosiuose ar bet kurioje patalpoje, kurią reikia greitai atnaujinti.

Toliau skaityti „Namų kvapų tipai”