Sportininkams apie kreatiną. Viskas, ką turite žinoti

Maisto papildaiAktyviau sportuojantys žino, kad tinkami maisto papildai gali padėti ne tik greičiau pasiekti norimus rezultatus, tačiau taip pat ir geriau jaustis po labai aktyvios treniruotes. Šiuo metu esant labai plačiai papildų pasiūlai renkantis jums labiausiai tinkamus geriausia yra tarti su treneriais. Tiesiog tiksliai žinant Jūsų siekius – galima patarti ir dėl papildų, kurie padės dirbti našiau, siekti geresnių tikslų, galiausiai, po treniruotės visada jaustis puikiai.

Vienas dažniausiai minimų papildų yra kreatinas. Kadangi jis gana plačiai ištirtas – žinomas poveikis, privalumai, kurie buvo įrodyti ir moksliškai.

Kas yra kreatinas?

Kreatinas yra natūraliai randama medžiaga, kurios sudėtis yra panaši į aminorūgščių. Jis yra randamas tokiuose maisto produktuose kaip jautiena bei kiauliena, taip pat ir žuvis. Ši medžiaga žmogaus organizme gaminama kepenyse bei inkstuose, kasoje. Žmoguje, kuris sveria apie 70 kilogramų, organizme yra apie 120 gramų kreatino, o vartojant papildus galima pasiekti ir 160 gramų. Tai sveika ne tik sportuojantiems, tačiau visiems, kurie nori jaustis geriau.

Mūsų kūnas kiekvieną dieną suskaido apie 1-2 procentus kreatino, kuris yra mūsų organizme ir tam, kad jis būtų atstatomas – būtina šią medžiagą gauti iš tokių maisto produktų kaip mėsa arba žuvis. Dar geriau – maisto papildų, kurie leis būti ramiu, kad visos atsargos bus „po ranka“, jų tikrai netrūks.

Vartojant kreatino papildus – bus galima kur kas geriau pasiekti norimų sporto rezultatų. Žinoma, tai nereiškia, kad raumenų masė augs nieko nedarant, tačiau faktas, kad su tinkamais papildais – rezultatas bus greitesnis ir labiau džiuginantis. Dėl to greta kreatino siūlome nepamiršti iš proteino bei amino rūgščių.

Kreatino poveikis

Toliau skaityti „Sportininkams apie kreatiną. Viskas, ką turite žinoti”

Mikroautobusų nuoma: patogumas ir lankstumas keliaujant

Keliaujant su didesne draugų ar šeimos grupe, dažnai susiduriame su iššūkiu – kaip visus vežti vienu metu? Tokiu atveju puikiai tinka mikroautobusų nuoma, kuri suteikia galimybę patogiai ir lankstumui keliauti.

Mikroautobusų nuoma yra populiarus pasirinkimas tiek ilgalaikiam, tiek trumpalaikiam kelionės tikslui. Tai puiki alternatyva viešajam transportui arba asmeniniam automobiliui, ypač jei reikia vežti didesnį skaičių žmonių arba daug bagažo.

Vienas iš didžiausių mikroautobusų nuomos privalumų yra patogumas. Dauguma mikroautobusų yra įrengti taip, kad būtų patogu ir patogu keliauti. Jie turi daug vietos keleiviams, o kai kurie netgi turi patogius sėdynių reguliavimo mechanizmus, kurie leidžia keleiviams pasirinkti patogiausią sėdėjimo padėtį. Be to, mikroautobusai dažnai turi oro kondicionierius, kurie suteikia malonų vėsą karštomis vasaros dienomis arba šilumą šaltuoju metų laiku.

KuprinėDar vienas mikroautobusų nuomos privalumas yra lankstumas. Nuomojant mikroautobusą, galima pasirinkti tinkamą dydį pagal kelionės poreikius. Mikroautobusų nuoma yra populiarus paslaugų teikimo būdas, kuris suteikia galimybę asmenims ar grupėms patogiai ir efektyviai keliauti. Ši tema yra įdomi, nes ji apima daugybę aspektų, pradedant nuomos paslaugų teikėjais ir jų pasiūla, baigiant patogumais ir privalumais, kuriuos suteikia mikroautobusų nuoma. Taip pat galima aptarti šios paslaugos populiarumą ir jos naudojimo priežastis, palyginti su kitais transporto pasirinkimais, kaip pavyzdžiui, viešuoju transportu ar asmeniniu automobiliu. Be to, galima aptarti ir mikroautobusų nuomos verslo aspektus, tokius kaip pelningumas, konkurencija rinkoje ir galimybės plėstis. Mikroautobusų nuoma yra paslauga, kuri leidžia asmenims ar grupėms patogiai ir efektyviai keliauti. Ši paslauga yra labai populiarus pasirinkimas, nes ji suteikia daug privalumų.

Toliau skaityti „Mikroautobusų nuoma: patogumas ir lankstumas keliaujant”

Antčiužiniai – ar verta juos naudoti?

Antčiužinis nėra labai populiarus dalykas, tačiau atrodo, kad jie skiria miegalius – vieni jais prisiekinėja, o kiti nemato naudos. Kaip ir su pačiu čiužiniu, kiekvienas turės skirtingus pageidavimus ir skirtingus poreikius miegant, todėl niekada negalima atsakyti vienareikšmiškai "taip" arba "ne".

Tačiau jei manote, kad galėtumėte miegoti šiek tiek geriau, verta pagalvoti apie čiužinių antčiužinius – galbūt tai kaip tik jums tinkamas sprendimas.

Kas yra antčiužinis?

Antčiužiniai internetuAntčiužinis yra vienas iš tų dalykų, kurie iš tikrųjų daro tai, kas parašyta ant etiketės – tai papildomas sluoksnis, dedamas ant čiužinio, kad suteiktų papildomą komfortą (jums) ir apsaugą (čiužiniui). Jie būna įvairaus storio, gaminami iš įvairių medžiagų, todėl galite rasti tokį sluoksnį bet kokio dydžio lovai – nuo vaikiškos dvivietės lovos iki "super king" lovos.

Ką vdaro antčiužinis?

Antčiužinis dedamas ant čiužinio ir suteikia atramą, kuri gali pailginti čiužinio tarnavimo laiką, nes sumažina spaudimą spyruoklėms, atitolina bet kokį išlinkimą ar bendrą nusidėvėjimą. Jeigu antčiužinį derinsite su reguliariu čiužinio apvertimu, jūsų čiužinys ilgiau bus visiškai atraminis.

Be to, antčiužinius taip pat daug lengviau skalbti nei pilnavidurius čiužinius, be to, jie gali turėti keičiamus užvalkalus, todėl yra naudinga apsauga nuo dėmių ir bendro nusidėvėjimo. Čiužinių antčiužinius galima perkelti iš vienos lovos į kitą arba susukti ir pasiimti su savimi keliaujant.

Papildomas putplasčio sluoksnis reiškia ir papildomą komforto sluoksnį – minkšti, elastingi užpildai gali labai pakeisti padėtį. Jei jūsų čiužinys suteikia tvirtą atramą nugarai, bet nepakankamai minkštas, šių dviejų medžiagų derinys gali padėti rasti tobulą pusiausvyrą.

Atminties putų antčiužinis ir nebrangaus čiužinio derinys taip pat gali būti pigesnis nei viso atminties putų čiužinio pirkimas, be to, turėsite ilgesnę pertrauką, kol vėl teks pirkti naują čiužinį.

Trumpai tariant, antčiužinis pakeis esamo čiužinio pojūtį, pagerins jūsų komforto lygį miegant ir gali pailginti čiužinio tarnavimo laiką. Tai papildomos išlaidos, dėl kurių vėliau naujam čiužiniui gali tekti išleisti kur kas mažiau, o papildoma nauda – geresnis komfortas ir atrama.

Kokios yra antčiužinių rūšys?

Toliau skaityti „Antčiužiniai – ar verta juos naudoti?”

5 detoksikaciniai gėrimai alkoholiui iš organizmo išplauti po savaitgalio vakarėlių

Linksmą naktį ar vakarėlį dažnai lydi pagirios, nuovargis ir miglotumas kitą dieną. Kai visos šviesos užgesinamos ir nustojate trypčioti kojomis pagal muziką, jūsų kūnui reikia esminio detoksikacijos seanso, kad atsigautų ir grįžtų į sveikesnę būseną.

Isblaivinimo paslaugosNesijaudinkite! Štai penki detoksikaciniai gėrimai, kurie gali padėti jums išvalyti organizmą po intensyvaus gėrimo seanso.

Kokosų vanduo
Nors įprastas vanduo yra puikus ir padeda rehidratacijai bei virškinimui, kokosų vanduo turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas ieškant detoksikuojančių gėrimų. Dėl kokosų vandenyje esančių elektrolitų jis padeda subalansuoti organizmo rūgščių ir šarmų (pH) lygį ir yra puikus maistinių medžiagų šaltinis.

Imbiero arbata
Jei reikia skubios pagalbos nuo pilvo pūtimo ir sunkumo, atsiradusio po intensyvios nakties, pasidarykite puodelį imbierinės arbatos ir į ją įpilkite šiek tiek medaus. Imbiero arbata padeda sumažinti galvos skausmą ir žarnyno uždegimą, atsiradusį dėl alkoholio ar greito maisto.

Toliau skaityti „5 detoksikaciniai gėrimai alkoholiui iš organizmo išplauti po savaitgalio vakarėlių”

Tušas moterims: kas jame slypi?

Tušas moterims yra vienas iš populiariausių kosmetikos produktų, kuris padeda paryškinti akis ir suteikia joms išraiškingumo bei grožio. Tačiau ar tikrai žinome, kas slypi šiame stikliniame buteliuke? Ar tikrai žinome, ką tepame ant savo akių?

Vienas iš dažniausiai naudojamų ingredientų tuše yra parabenai. Jie yra konservantai, kurie padeda išlaikyti tušą šviežią ir neleidžia jam sugesti. Tačiau parabenai gali sukelti alergines reakcijas ir dirginimą. Be to, jie gali būti susiję su hormonų disbalansu ir netgi vėžio vystymusi.

Kitas dažnai naudojamas ingredientas yra polimerai. Jie padeda tušui išlikti ant blakstienų ir suteikia jam ištvermės. Tačiau polimerai gali sukelti blakstienų pažeidimus ir jų išsipūtimą. Be to, jie gali būti sunkiai nuvalomi ir sukelti dirginimą akių srityje.

TušasDar vienas svarbus ingredientas tuše yra pigmentai. Jie suteikia tuTušas moterims yra vienas iš populiariausių kosmetikos produktų, kuris naudojamas norint paryškinti akis ir suteikti joms išraiškingumo. Tačiau šis produktas turi daugiau nei tik estetinę funkciją – jis taip pat gali turėti įtakos moterų savijautai ir pasitikėjimui savimi. Ši tema gali būti įdomi, nes ji leidžia išsiaiškinti, kaip tušas veikia moterų psichologiją ir kaip jis gali paveikti jų savijautą. Taip pat galima aptarti skirtingus tušo tipus, jų sudėtį ir poveikį akių sveikatai. Be to, galima išnagrinėti, kaip tušas yra reklamuojamas ir kaip tai gali paveikti moterų suvokimą apie save ir grožio standartus.Tušas moterims yra vienas iš populiariausių kosmetikos produktų, kuris naudojamas norint paryškinti akis ir suteikti joms išraiškingumo. Tačiau šis produktas turi daugiau nei tik estetinę funkciją – jis taip pat gali turėti įtakos moterų savijautai ir pasitikėjimui savimi.

Toliau skaityti „Tušas moterims: kas jame slypi?”