Šuo turi blusų. Ką daryti?

GyvūnaiGyvūno auginimas yra ne tik meilė ir laimė, tačiau taip pat ir atsakomybė, kuri paskatina daugiau dėmesio skirti jo gerbūviui ir tuo pačiu nepamiršti, kad gyvūnai taip pat serga. Nors ligos gali būti įvairios, tačiau reikia nepamiršti, kad mažos ir paprastos – taip pat svarbios ir tuo pačiu turi būti gydomos.

Kaip kad tokiu atveju, kai reikalinga gyvūno apsauga nuo blusų. Šunims tokia apsauga reikalinga ypač dažnai, kadangi vedžiodami jie dažnai mėgsta sveikintis su kitais šunimis, kurie galbūt ne visada tokie higieniški kaip kad Jūsų augintinis.

Gyvūnų apsauga nuo blusų prasideda nuo tinkamo jo higienos palaikymo. Dažnai girdimas mitas, kad šunų nereikia maudyti, kadangi dėl to jiems gali atsirasti grybelis. Tai yra visiškas mitas ir veterinarai teigia, kad svarbiausia yra rasti tinkamą šampūną, kurį atrasti gali padėti specialistai. Tarkitės su jais. Jie suteiks išsamias konsultacijas, kurios pagreitina ir tuo pačiu sukonkretina paieškas, galiausiai garantuoja, kad pasirinkta priemonė leis džiaugtis ne tik švariu, tačiau taip pat ir tankiu kailiu.

Gyvūnų apsauga nuo blusų gali tapti reikalinga visiškai skubiai. Niekas nesitiki, kad tinkamai prižiūrimas gyvūnas staiga tas su gyventojais. Tačiau taip nutinka net ir patiems švariausiems. Tokiu atveju svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis į veterinarą, kuris pagal Jūsų poreikius gali padėti rasti tinkamiausius vaistukus. Klinikoje pasirinkimas labai platus, tad be apžiūros dažniausiai parinkti tinkamus sunku. Taigi, pirmiausiai apsilankykite pas specialistą, o paskui naudokite vaistukus pagal jo pateiktas rekomendacijas. Veterinarijos klinika Vilniuje kartu dažniausiai įvertina ir kitus galimus sveikatos pažeidimus, tad apsauga bus visapusiška.

Žinoma, reikia nepamiršti, kad gyvūno kontakto suvaldymas su kitais šunimis dažniausiai yra pats svarbiausias aspektas, didžiausia apsauga, kuri gali Jums padėti išvengti blusų, kurios tikrai gąsdina žmones. Natūralu, kad Jūsų šuo nori sveikintis su visais, kuriuos sutinka kelyje, tačiau ne visada reikia tai leisti. Juk labai dažnai to rezultatas ir yra blusos bei kitos ligos, kurios gali būti pasigaunamos nuo tų šuniukų, kurie neturi šeimininkų.

Kuo daugiau dėmesio skirsite gyvūnui – tuo jis bus laimingesnis. O juk to ir norite, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *