Perkate naudotą automobilį? Pirmiausia patikrinkite šiuos dalykus.

Kai norite įsigyti naudotą automobilį, turite patikrinti keletą dalykų, kad vėliau išvengtumėte nemalonių staigmenų. Prieš sudarydami sandorį ir pasirašydami ant punktyrinės linijos, turėtumėte atlikti daug tyrimų. Naudotas automobilis gali turėti didelę perpardavimo vertę, tačiau tai nereiškia, kad jį verta pirkti. Yra keletas dalykų, kuriuos turite patikrinti prieš pirkdami naudotą automobilį, kad vėliau nepakliūtumėte į nemalonią situaciją. Prieš pirkdami naudotą automobilį, patikrinę šias detales ir savybes, užtikrinsite, kad negausite brangios citrinos, kuri ilgainiui gali brangiai kainuoti. Štai keletas patarimų perkant naudotą automobilį:

Automobilio istorijos patikrinimas

Pigiausios dalysPirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti norėdami įsigyti naudotą automobilį, yra patikrinti jo istoriją. Taip sužinosite, ar automobilis nebuvo patekęs į avariją, ar nebuvo pavogtas, ar nebuvo nurašytas. Taip pat sužinosite, ar automobilis nebuvo eksploatuojamas dėl saugumo problemų. Ši informacija gali būti labai naudinga renkantis automobilį. Jei perkate naudotą automobilį iš pardavėjo, jis turėtų patikrinti automobilio istoriją. Tačiau pirkdami iš privataus pardavėjo, turėsite tai padaryti patys. Yra daug interneto svetainių, kuriose už nedidelį mokestį, o kartais ir nemokamai, galite atlikti automobilio istorijos patikrinimą. Transporto priemonės istorijos ataskaitą taip pat galite gauti iš savo draudimo bendrovės. Iš jos sužinosite, ar automobilis turi gelbėjimo teisę, ar jis buvo nurašytas. Pirkdami iš privataus pardavėjo, galite pasinaudoti šia ataskaita ir derėtis dėl mažesnės kainos. pigiausiosdalys.lt – kokybė ir geros kainos.

Išsiaiškinkite markę ir modelį

Kai norite pirkti naudotą automobilį, turėtumėte atlikti tam tikrą markės ir modelio tyrimą. Taip sužinosite apie remonto istoriją, dažniausiai pasitaikančias problemas ir tipinį automobilio tarnavimo laiką. Tai taip pat padės jums nustatyti tinkamą to automobilio kainą. Kai kuriose svetainėse pateikiama informacija apie įvairių markių automobilius, tačiau atlikę kelias paprastas paieškas "Google" galite rasti daug informacijos apie beveik bet kurį automobilį. Pirkdami naudotą automobilį galite pasinaudoti šia informacija ir derėtis su pardavėju dėl mažesnės kainos. Ja taip pat galite pasinaudoti norėdami nustatyti, ar apskritai verta pirkti automobilį. Jei automobilis, kurį norite pirkti, turi daug problemų, galbūt geriau ieškoti kito automobilio.

Patikrinkite kėbulo būklę

Pirkdami naudotą automobilį, turėtumėte patikrinti kėbulo būklę. Tai parodys, kokia buvo automobilio praeitis, kaip jis buvo prižiūrimas ir ar nebuvo patekęs į avariją. Tai galite padaryti apžiūrėdami rėmą, kėbulo apačią ir automobilio gale bei priekyje esančius skydus. Jei ant kėbulo apačios yra rūdžių, tai gali būti rimtos korozijos požymis. Ypač atsargūs turėtumėte būti, jei perkate automobilį, pagamintą iki 2005 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *